Grupa LestheZone® ma zaszczyt zaprezentować Państwu laser diodowy Versus™ w nowej odsłonie. Versus II łączy w sobie najważniejsze cechy: bezbolesność, szybkość pracy, łatwość obsługi a przede wszystkim skuteczność.
Laser Versus™ II dzięki wykorzystaniu fali o długości 808 nm oraz zastosowaniu markowej diody najskuteczniej usuwa owłosienie w sposób fototermiczny. Taka długość fali najlepiej pochłaniana jest przez jeden z docelowych chromoforów czyli melaninę.
W laserze Versus™ II zastosowano wyjątkowy system chłodzenia Cool Up™. Sprawia on, że zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a przejrzysty i ułatwiający dobór parametrów system FTS™ (Fitzpatrick Typ System) wspomaga operatora w ustawianiu prawidłowych dawek światła.
FTS™ to idealny system dla osób zaczynających pracę z urządzeniami laserowymi – operator, wybierając na monitorze odpowiedni fototyp pacjenta, sprawia, że laser sam dobiera bezpieczne parametry zabiegowe.
Versus™ II posiada płynną regulację mocy (od 1-80J/cm2) oraz czasu trwania impulsu (1-300 ms) a także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 10 Hz. Wybór szybkości podaży impulsu pozwala na wykonanie skutecznego zabiegu depilacji laserowej w krótszym czasie.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wybierz najskuteczniejszą i bezbolesną metodę depilacji laserowej !!!
Maszyna przeznaczona jest do leczenia hirsutyzmu.
Laser diodowy Versus™ II to markowy sprzęt w przystępnej cenie – nie pozwól dłużej czekać swoim pacjentom.

W cenę każdego urządzenia jest już wliczone profesjonalne szkolenie; wedle życzenia Klienta odbywa się one w naszym Instytucie lub w Państwa Salonie.
Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennego certyfikatu.
Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie marketingowe.

Pakiet obejmuje:
  • laser wraz z pełnym wyposażeniem (głowica, okulary, przycisk nożny itd.)
  • profesjonalne szkolenie personelu w Państwa Gabinecie
  • wsparcie marketingowe

PARAMETRY TECHNICZNE
TYP LASERA Diode laser
DŁUGOŚĆ FALI 808 nm
WIELKOŚĆ OBSZARU ZABIEGOWEGO 13 x 13 mm
CZAS TRWANIA IMPULSU 1 - 300 ms
MOC 1 - 80 J/cm2
CZĘSTOTLIWOŚĆ 1 - 10 Hz
NATĘŻENIE AC 220V 50Hz/ AC
100V 60Hz 10A