Lider w dziedzinie skutecznej depilacji

Grupa LestheZone® ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejną odsłonę lasera diodowego model Versus™ III. Urządzenie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy lasera: bezpieczeństwo, skuteczność oraz bezbolesność.
Energia światła laserowego w urządzeniu Versus™ III poprzez zastosowanie monochromatycznej skupionej wiązki światła ProLens™ oraz płynnej regulacji czasu trwania impulsu (do 400 ms) wnika precyzyjnie w głąb mieszka włosowego; doprowadza tym samym do powstania wysokiej temperatury na poziomie nawet 60–65ºC i denaturacji białka.
Laser Versus™ III dzięki wykorzystaniu fali o długości 808nm oraz zastosowaniu markowej diody najskuteczniej usuwa owłosienie w sposób fototermiczny. Taka długość fali najlepiej pochłaniana jest przez jeden z docelowych chromoforów czyli melaninę. Poprzez zmianę energii świetlnej w cieplną komórki macierzyste włosa znajdujące się w obrębie pochewki korzenia włosa ulegają podgrzaniu; dzięki temu procesowi uzyskujemy trwałą destrukcję mieszka włosowego. Maszyna jest przeznaczona do leczenia hirsutyzmu. Laser diodowy Versus jest idealny dla osób z problemem wrastających włosów i zapalenia mieszka włosowego. Dzięki wiązce laserowej wycisza stany zapalne a wręcz leczy i wpływa na ich gojenie . Skóra staje się gładsza.
Laser diodowy Versus™III posiada do wyboru dwa systemy pracy:
  • Normal System oraz,
  • Soft System dla osób wrażliwych oraz ciemniejszych fototypów.
W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale również mężczyźni korzystają z zabiegów depilacji laserowej – głównie ze względów estetycznych.

Laser diodowy Versus™ III spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów ceniących skuteczność – a także tych, którzy obawiają się bólu oraz efektów ubocznych. Zastosowany w laserze Versus™ III wyjątkowy system chłodzenia Cool Up™ sprawia, że zabieg jest przyjemny i bezbolesny, a przejrzysty i ułatwiający dobór parametrów system FTS™ (Fitzpatrick Typ System) wspomaga operatora w ustawianiu prawidłowych dawek światła.
FTS™ to idealny system dla osób zaczynających pracę z urządzeniami laserowymi – operator, wybierając na monitorze odpowiedni fototyp pacjenta, sprawia, że laser sam dobiera bezpieczne parametry zabiegowe.
Versus™ III oprócz płynnej regulacji mocy (od 1-138 J/cm2) i czasu trwania impulsu posiada także możliwość zmiany częstotliwości od 1 do 10 Hz, co pozwala na wykonanie szybkiego, a zarazem skutecznego zabiegu depilacji laserowej; oszczędza czas i sprawia, że możemy obsłużyć większą liczbę klientów w ciągu dnia.

Laser diodowy Versus™ III to przede wszystkim:
  • skuteczne zabiegi dzięki zastosowaniu skupionej wiązki ProLens™,
  • bezbolesność dzięki niezawodnemu systemowi schładzania powierzchni skóry Cool Up™,
  • bezpieczeństwo dzięki systemowi doboru parametrów do fototypu skóry FTS™,
  • szybkie zabiegi dzięki regulowanej częstotliwości wychodzenia impulsu laserowego.
Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wybierz najskuteczniejszą i bezbolesną metodę depilacji laserowej. Laser diodowy Versus™ III to markowy sprzęt w przystępnej cenie. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Na laserze VERSUS™ pracują najlepsze opiniotwórcze ośrodki w kraju.
Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszymi technologiami.
W cenę każdego urządzenia jest już wliczone profesjonalne szkolenie; wedle życzenia Klienta odbywa się one w naszym Instytucie lub w Państwa Salonie.
Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennego certyfikatu.
Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie marketingowe.

Pakiet obejmuje:
  • laser wraz z pełnym wyposażeniem (głowica, okulary, przycisk nożny itd.)
  • profesjonalne szkolenie personelu w Państwa Gabinecie
  • wsparcie marketingowe

Zapraszamy do obejrzenia filmu