Optical Pulse Technology Frax Light to najnowsze na rynku, zaawansowane urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie światła pulsacyjnego na skórę. OPT działa wykorzystując zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło emitowane przez lampę jest pochłaniane przez barwniki znajdujące się w skórze - hemoglobinę lub melaninę.
Optical Pulse Technology Frax Light posiada wymienne kryształy o różnych kształtach i wielkościach oraz cztery wymienne filtry o długości fali 420-695 nm, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom różne procedury zabiegowe.
Dzięki zastosowanej technologii podczas fotoodmładzania oraz tonowania możliwe jest dostarczenie energii w stosunkowo krótkim czasie co powoduje podniesienie bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegu. Optical Pulse Technology Frax Light pozwala na skuteczne usuwanie przebarwień o różnym stopniu intensywności, usuwanie owłosienia , wspomaganie leczenia trądziku, niwelowanie rumienia, zagęszczenie tkanki łącznej oraz odmłodzenie skóry.
Pięć programów zabiegowych:
  • Przebarwienia: zabieg poprawia teksturę oraz zagęszczenie skóry; zmiany pigmentacyjne ulegają eliminacji, bez podrażnienia skóry,
  • Fotoodmładzanie: zabieg wpływa na poprawę elastyczności oraz gęstości skóry; włókna kolagenowe ulegają regeneracji,
  • Trądzik usuwanie owłoszenia FHR (Fast Hair Removal): skuteczny i szybki zabieg fotoepilacji,
  • Tonowanie: zabieg wpływa na ujednolicenie kolorytu skóry
Urządzenie posiada lekką idealnie dopasowaną do dłoni głowicę a rozmiar sprzętu sprawia, że pasuje on do każdego gabinetu.
Regulowane niezależnie parametry sprawiają, że przygotowanie maszyny do pracy nie jest problematyczne a samo wykonanie zabiegów jest bardzo skuteczne i bezpieczne.

Before & After

Specyfikacja techniczna:
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA Intensywnie pulsujące światło
SPEKTRUM (GŁOWICA) 420 ~ 950nm,560 ~ 950nm, 640 ~ 950nm, 695 ~ 950nm
TRYBY Przebarwienia, fotoodmładzanie, zabiegi na trądzik, usuwanie owłosienia, tonowanie
WIELKOŚĆ OBSZARU ZABIEGOWEGO 10 x 40mm
WYMAGANIA ELEKTRYCZNE 220~240 VAC 50/60Hz
WYMIARY (Carton box) 67x30x77 cm
WAGA 58 kg