Optical Pulse Technology Frax Light to najnowsze na rynku, zaawansowane urządzenie wykorzystujące dobroczynne działanie światła pulsacyjnego na skórę. Optical Pulse Technology Frax Light  działa wykorzystując zjawisko selektywnej fototermolizy.
Światło emitowane przez lampę jest pochłaniane przez barwniki znajdujące się w skórze - hemoglobinę lub melaninę.
Optical Pulse Technology Frax Light przeznaczony jest do następujących celów terapeutycznych:
  • fotoepilacja FHR (Fast Hair Removal),
  • fotoodmładzanie, lifting,
  • walka ze zmianami pigmentacyjnymi,
  • usuwanie rumienia,
  • trądzik.
Optical Pulse Technology Frax Light posiada cztery wymienne filtry o długości fali od 420 nm do 695 nm, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom różne procedury zabiegowe.
Zaletą OPT jest możliwość dobrania kryształu o odpowiednim rozmiarze i kształcie.
Najczęściej wykonuje się zabiegi na twarzy, więc trudno dostępne okolice np. wąsik, okolica oczu - nie będą stanowić problemu.
Dzięki zastosowanej technologii podczas fotoodmładzania oraz tonowania możliwe jest dostarczenie energii w stosunkowo krótkim czasie co powoduje podniesienie bezpieczeństwa i komfortu podczas zabiegu.
Urządzenie posiada lekką idealnie dopasowaną do dłoni głowicę a rozmiar sprzętu sprawia, że pasuje on do każdego gabinetu.

Regulowane niezależnie parametry sprawiają, że przygotowanie maszyny do pracy nie jest problematyczne a samo wykonanie zabiegów jest bardzo bezpieczne.

Before & After

Optical Pulse Technology Frax Light pozwala na skuteczne usuwanie przebarwień o różnym stopniu intensywności, usuwanie owłosienia, wspomaganie leczenia trądziku, niwelowanie rumienia, zagęszczenie tkanki łącznej oraz odmłodzenie skóry.

Specyfikacja techniczna:
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA Intensywnie pulsujące światło
SPEKTRUM (GŁOWICA) 420 ~ 950nm,560 ~ 950nm, 640 ~ 950nm, 695 ~ 950nm
TRYBY Przebarwienia, fotoodmładzanie, zabiegi na trądzik, usuwanie owłosienia, tonowanie
WIELKOŚĆ OBSZARU ZABIEGOWEGO 10 x 40mm
WYMAGANIA ELEKTRYCZNE 220~240 VAC 50/60Hz
WYMIARY (Carton box) 67x30x77 cm
WAGA 58 kg