Urządzenie UltraZone 7D bazujące na technologii skoncentrowanej wiązki ultradźwięków, czyli High Intensity Focused Ultrasound w skrócie HIFU, jest obecnie jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań medycyny estetycznej, stosowanych w zabiegach opóźniających procesy starzenia.
Najnowszy model UltraZone 7D to wielofunkcyjna platforma HIFU , która pozwala na wykonanie zabiegów na twarzy , szyi, dekolcie i różnych partiach ciała.

Hifu UltraZone 7D jest również wspaniałym narzędziem do poprawy napięcia i estetyki okolic intymnych - istnieje możliwość rozbudowania urządzenia o głowicę endowaginalną.

Technologia HIFU – alternatywa dla liftingu chirurgicznego!

Kluczem do sukcesu HIFU 7D jest (nieporównywalna do żadnej innej metody) precyzja. Energia z emitującego ultradźwięki przetwornika koncentruje się na docelowej głębokości, nie przerywając bariery skórnej. Technikę tę można stosować u dużej grupy pacjentów, niezależnie od fototypu skóry i jej grubości, a zabieg może być z powodzeniem wykonywany niezależnie od pory roku i ekspozycji słonecznej. Dodatkowo HIFU oddziałuje nie tylko na kolagen i elastynę, ale również na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy (warstwa SMAS).
Głowica zabiegowa urządzenia pozwala na wytworzenie terapeutycznego efektu termicznego poprzez precyzyjne nakierowanie energii akustycznej, w obrębie ściśle określonej głębokości tkanek. W trakcie zabiegu naskórek i tkanka powierzchniowa są bezpieczne, działaniu ultradźwięków poddawany jest jedynie wybrany obszar. Dzięki zastosowaniu MMFU (Macro & Micro Focused Ultrasound) zabieg HIFU 7D należy do nieinwazyjnych metod odmładzania skóry, a w porównaniu z wcześniejszymi technologiami zapewnia dużo większą precyzję działania.
W trakcie zabiegu dochodzi zatem do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania obrażeń w określonym miejscu i stymulowania naturalnego procesu gojenia się ran.
Głowica wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „mikro poparzenie” w wybranych odstępach. Jednocześnie nie powoduje innych niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. To naturalnie pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i syntezy nowego kolagenu. W rezultacie następuje zwiększenie napięcia i widoczny lifting skóry.
UltraZone 7D posiada w swoim wyposażeniu różne wkłady, dzięki którym można odpowiednio dopasować głębokość tkanki, na jakiej ma nastąpić przegrzanie i kontrolowane poparzenie.
Idealnie dobrane parametry oraz niezależna i płynna ich regulacja pozwalają na osiągnięcie niezwykłych efektów zabiegowych.
Zabiegi wykonywane urządzeniem UltraZone 7D są idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują widocznego i spektakularnego efektu w postaci liftingu skóry, a jednocześnie szukają bezpiecznej, mało inwazyjnej metody, która nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją i pozwala powrócić do codziennych obowiązków w kilka godzin po zabiegu.

Efekty zabiegowe po terapii HIFU 7D są natychmiastowe! Ostateczny efekt osiągamy po ok. 3-6 miesiącach.

Najważniejszą zaletą technologii HIFU 7D jest to, że skóra z wierzchu pozostaje nietknięta, nie ma więc konieczności rekonwalescencji, można tego samego dnia lub na drugi dzień wracać do normalnych zajęć.

HIFU PRECYZYJNA GŁOWICA V MAX LIFT

Efekty zabiegu HIFU 7D:
  • lifting i „zagęszczenie” skóry,
  • zmniejszenie wiotkości,
  • podniesienie brwi,
  • poprawę owalu twarzy,
  • podniesienie tzw. chomików,
  • uelastycznienie skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • likwidacja tkanki tłuszczowej.

HIFU - Zabiegi na ciało

Kluczem do sukcesu HIFU jest precyzja. Energia z emitującego ultradźwięki przetwornika koncentruje się na docelowej głębokości 0,6 cm lub 1,3 cm, nie przerywając bariery skórnej. Głowica zabiegowa urządzenia pozwala na wytworzenie terapeutycznego efektu termicznego poprzez precyzyjne nakierowanie energii. W trakcie zabiegu naskórek i tkanka powierzchniowa są bezpieczne, działaniu ultradźwięków poddawany jest jedynie tkanka tłuszczowa. Działanie skupionych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości prowadzi do szybkiego wzrostu temperatury wewnątrz skóry, powodując uszkodzenie komórek tłuszczowych oraz redukcję grubości tkanki tłuszczowej.
W zależności od grubości tkanki tłuszczowej, urządzenie dysponuje kartridżami o różnych głębokościach działania: 0.6 cm 0.8 cm 1.0 cm 1.3 cm oraz 1.6 cm.

HIFU Endowaginalne

Urządzenie UltraZone daje możliwość rozbudowy o funkcję hifu endowaginalnego.
Kobiece narządy płciowe zmieniają swój wygląd zewnętrzny, wewnętrzny jak i funkcjonowanie z różnych przyczyn, takich jak: ciąża, poród, starzenie się, menopauza. Utrata elastyczności i ciasności pochwy oraz związana z tym utrata satysfakcji seksualnej jest problemem bardzo wielu kobiet, zwłaszcza po trudnych i wielokrotnych porodach. Większość kobiet nie zdaje sobie sprawy z istnienia niechirurgicznych, małoinwazyjnych metod, które przywracają elastyczność pochwy, poprawiają wygląd okolic intymnych i pomagają odzyskać przyjemność czerpaną z aktywności seksualnej. Chirurgiczne metody rewitalizacji pochwy i okolic intymnych są dostępne od wielu lat, jednak długi okres rekonwalescencji oraz ryzyko powikłań okołooperacyjnych stanowią dla wielu kobiet istotną barierę.
Endowaginalny lifting narządów intymnych kobiet.
Modelowanie tkanki w obszarze pochwy za pomocą HIFU jest możliwe dzięki skupionej wiązce ultradźwięków w danym punkcie, która skutecznie doprowadza do głębokiej rewitalizacji bez zewnętrznych uszkodzeń błony śluzowej. Procedura HIFU pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty u kobiet borykających się z nadmierną rozciągliwością ścianek pochwy. Zaletą technologii jest szybkość wykonania zabiegu – wystarczy jeden zabieg trwający zaledwie około 30 minut. Pacjentka może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć bez okresu rekonwalescencji. Zabieg skierowany jest do Pań po porodzie, aby wygląd oraz struktura obszarów intymnych zyskała swój pierwotny, naturalny wygląd. Tkanka ulega mocnemu zagęszczeniu. Ścianki waginy zostają wzmocnione oraz uelastycznione. Panie cierpiące na efekt starzenia okolic intymnych oraz chcące zwiększyć komfort życia seksualnego również powinny poddać się zabiegowi przy pomocy HIFU. Zachowanie bezpieczeństwa, bezbolesność zabiegu, bezkrwawa metoda to dodatkowe zalety zabiegu HIFU.
 
W cenę każdego urządzenia jest już wliczone profesjonalne szkolenie; wedle życzenia.
Klienta odbywa się one w naszym Instytucie lub w Państwa Salonie.
Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennego certyfikatu.
Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie marketingowe.