WIEDZA ORAZ DOŚWIADCZENIE SĄ GWARANTEM ZADOWOLENIA NASZYCH KLIENTÓW.

Grupa LestheZone® od ponad 20 lat zajmuje się wdrażaniem na polski rynek najnowszych i najskuteczniejszych technologii z zakresu estetyki i zdrowia.
Jesteśmy dystrybutorem urządzeń kosmetycznych i medycznych oraz przedstawicielem wielu prestiżowych marek znanych na rynkach całego świata.
Zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem najnowszych urządzeń medycznych i kosmetycznych oraz pielęgnacyjnych linii kosmetycznych.
Nasz ciągły rozwój sprawił, iż w ciągu kilku lat staliśmy się firmą o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Uczestniczymy we wszystkich najważniejszych wydarzeniach: konferencjach medycznych, sympozjach oraz targach krajowych i zagranicznych. Publikujemy wiele artykułów w renomowanych czasopismach branżowych i ogólnopolskich.
Otrzymaliśmy wiele wyróżnień i nagród za wysoką jakość usług, innowacyjność i dynamiczny rozwój.
Serdecznie zapraszamy na indywidualne prezentacje do naszego ośrodka szkoleniowego, gdzie do Państwa dyspozycji są sala ekspozycyjna, sala multimedialna oraz gabinety zabiegowe, a przede wszystkim szeroko rozbudowany park maszyn kosmetycznych i urządzeń medycznych.

ZAUFAŁY NAM JUŻ TYSIĄCE GABINETÓW - DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!!!

Poniżej przestawiamy nasze czołowe produkty cieszące się uznaniem w wielu gabinetach:
  • systemy LipoRadioLogie® VINCI™ topowe urządzenia do liftingu oraz zabiegów antycellulitowych i modelujących sylwetkę
  • laser frakcyjny CO2 Perfectus™ S.T.S 40W przeznaczony do zabiegów kosmetologicznych (soft peeling), dermatologicznych (resurfacing, blizny przerosłe oraz zanikowe, brodawki, włókniaki)
  • Versus™ 3 Color – złoty standard w depilacji laserowej
  • laser diodowy 980 nm VascuMaster™– zamykanie naczyń na twarzy i ciele
  • HialuroFrax® III z PlazmaFrax™ nagradzana wieloma wyróżnieniami oryginalna technologia łącząca w sobie bezpieczeństwo oraz skuteczność w walce ze starzeniem się skóry, trądzikiem oraz brakiem napięcia
  • Kriolipoliza Quad Freeze™ Vibro
  • HIFU – najnowsza technologia wykorzystująca skupioną wiązkę ultradźwiękową m.in. do zabiegów liftingujących
  • Radio Cut™ – zastosowanie w ginekologii oraz chirurgii m.in. w plastyce warg sromowych, plastyce powiek czy małżowiny usznej
  • ThermVital™ System do bezoperacyjnej plastyki warg sromowych oraz nietrzymania moczy i wiotkości pochwy

Nasze urządzenia zapewniają bezpieczeństwo oraz spektakularność zabiegów. Najnowsza technologia, ogólnopolska gwarancja, doskonałe podzespoły i nieporównywalne parametry gwarantują maksymalny poziom zadowolenia.
Grupa LestheZone® Sp. z o.o. lider rynku kosmetyczno – medycznego poszerza możliwości najbardziej wymagających placówek. Zaawansowany zakres wyposażania gabinetów w najnowsze technologie to brak ograniczeń dla poszukujących najlepszych rozwiązań dla swoich klientów.