Grupa LestheZone® ma zaszczyt zaprezentować urządzenie HydraZone™.
Najnowszy system przeznaczony do bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry.

HydraZone™ to połączenie aż czterech technologii w jednym urządzeniu. Dzięki tak bogatemu wyposażeniu możemy zapewnić indywidualnie dobraną i kompleksową terapię każdej skórze oraz wpływać na skutki uboczne foto-starzenia się skóry.
HydraZone™ pozwala na tworzenie spersonalizowanych pakietów zabiegowych; możemy wykorzystywać tylko jedną konkretną funkcję lub łączyć je ze sobą, dzięki czemu Państwa klienci znajdą w ofercie Salonu coraz to nowsze zabiegi.
HydraZone™ pozwala w sposób skuteczny a zarazem nieinwazyjny oczyścić skórę, poprawić jej zagęszczenie, nawilżyć oraz wzmocnić witalność.
Peeling wodorowy to idealne przygotowanie skóry do innych, bardziej inwazyjnych zabiegów np. laseroterapii.
Zabiegi dedykowane są dla osób borykających się ze skóra wrażliwą, płytko unaczynioną, z tendencją do nadmiernego wytwarzania sebum, pozbawioną witalności lub tzw. skórą palacza.
Terapia wodorowa to delikatna a zarazem skuteczna metoda, którą możemy zaproponować każdej kobiecie/mężczyźnie.
Klienci już po pierwszych zabiegach mogą cieszyć się z nawilżonej, dotlenionej oraz odżywionej skóry.
HYDRAZONE™ TO SYSTEM, KTÓRY ZAWIERA W SWOIM WYPOSAŻENIU:
  • TERAPIĘ WODOROWĄ,
  • MIKROPRĄDY NNM,
  • FONOFOREZĘ,
  • HOT & COLD THERAPY.
Urządzenie HydraZone™ jako jedyne urządzanie na rynku posiada trzy rodzaje końcówek do wodoroterapii. Oprócz zastosowania klasycznych końcówek, urządzenie posiada również końcówki gumowe (dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych) oraz końcówki z mikrodermabrazją (dla skór tłustych, grubych, mocno zanieczyszczonych). Duży wybór końcówek, 5 technologii oraz atrakcyjna cena czynią urządzenie jedynym tego typu na rynku.
TERAPIA WODOROWA pozwala nam głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń oraz sebum dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Skóra po zabiegu jest świeża, czysta i nawilżona. Dodatkowe właściwości najmniejszego pierwiastka jakim jest wodór wpływają również na spowalnianie procesu starzenia komórkowego oraz działanie na wolne rodniki tlenowe i antyoksydanty.
Wolne rodniki to reaktywne formy tlenu z niesparowanym elektronem, które reagują z białkami, lipidami i kwasami nukleinowym. Niestabilna budowa wolnych rodników pozwala na łatwe łączenie się z innymi cząsteczkami. Cząsteczka taka dąży do uzyskania brakującego elektronu oraz uzyskania równowagi. HydraZone™ wykorzystuje tą właściwość wolnych rodników hydroksylowych, właściwości małej cząsteczki aktywnego wodoru oraz zachodzące proste reakcje pomiędzy nimi: wolne rodniki tlenowe zostają przekształcone w cząsteczki wody. Istotne jest, że proces starzenia się skóry jest niwelowany już na poziomie komórkowym.
W urządzeniu HydraZone™ został zastosowany osobny zasobnik do generowania wody wodorowej.
Terapia wodorowa jest zabiegiem całorocznym i całkowicie bezpiecznym. Mogą z niej korzystać zarówno klienci ze skórami problematycznymi, osoby z delikatną i płytko unaczynioną skórą a także kobiety w ciąży.
FONOFOREZA sprawia, że składniki aktywne zawarte w dedykowanych kosmetykach mogą być efektywnie wtłaczane do skóry i nie działają tylko na zewnętrzne warstwy naskórka.
W celu zwiększenia penetracji substancji aktywnych w HyzdraZone™ generowana jest fala ultradźwiękowa o częstotliwości 1MHz.
Działanie ultradźwięków opiera się na działaniu mechanicznym, termicznym i chemicznym.
Działanie mechaniczne powoduje mikro masaż tkanek, termiczne działanie prowadzi do przekrwienia i rozpulchnienia a chemiczne powoduje zmiany strukturalne białek w komórkach skóry. Ułatwia to penetrację substancjom leczniczym. Po zabiegu sonoforezy otrzymujemy efekt głębokiego wtłaczania preparatów do skóry.
MIKROPRĄDY NNM to zabieg, który polega na zastosowaniu mikroprądów, dzięki czemu w skórze wytwarzają się mikropory, przez które mogą swobodnie wnikać składniki aktywne kosmetyków.
Indywidualnie dobrane do potrzeb skóry pacjenta preparaty, pomagają uzyskać satysfakcjonujące klienta rezultaty. Wykorzystując zjawisko mikroporacji wraz z odpowiednio skomponowanymi kosmetykami w nanotechnologii możliwie jest wykonanie zabiegów liftingujących, nawilżających, ujędrniających skórę, redukujących zmarszczki oraz poprawiających owal twarzy. Kosmetyki te działają nie tylko naskórkowo ale na głębokości skóry właściwej.
HOT & COLD THERAPY może być wykorzystywana w dwojaki sposób.
Po pierwsze stosowana jest w celu zniwelowania odczuwania bólu oraz zmniejszania obrzęku np. po zabiegach inwazyjnych.
W zabiegu wykorzystano również wpływ niskiej temperatury na uaktywnienie pracy naczyń krwionośnych oraz opóźnienie procesów starzenia się skóry. Komórki zostają lepiej dotlenione i odżywione. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Idealna metoda stosowana za zakończenie zabiegu liftingującego i poprawiającego owal twarzy.