Urządzenie sprawdzające się zarówno w salonach kosmetycznych jak i gabinetach dermatologicznych oraz medycyny estetycznej.
IPL+RF działa wykorzystując zjawisko selektywnej fototermolizy. To znaczy, że światło emitowane przez IPL jest pochłaniane przez barwniki znajdujące się w skórze hemoglobina lub melanina.
W przypadku IPL+RF SHARK LIGHT PLUS™ zastosowane jest połączenie dwóch technologii (IPL i RF) oraz dwóch teorii- termolizy i fototermolizy selektywnej - co sprawia, że zabiegi są skuteczne i jeszcze bardziej bezpieczne.
IPL jest nieodzownym elementem w przypadku leczenia trądziku różowatego oraz trądziku ze stanami zapalnymi.
Doskonałe rozwiązania techniczne tu zastosowane zapewniają szerokie spektrum zabiegowe, a także bardzo wysoką skuteczność.

IPL +RF SHARK LIGHT PLUS™ przeznaczony jest do następujących celów terapeutycznych:
  • FOTOEPILACJA – REDUKCJA OWŁOSIENIA,
  • FOTOODMŁADZANIE, LIFTING,
  • WALKA ZE ZMIANAMI PIGMENTACYJNYMI,
  • USUWANIE RUMIENIA,
  • TRĄDZIK ROPOWICZY.

Urządzenie posiada lekką idealnie dopasowaną do dłoni głowicę a rozmiar sprzętu sprawia, że pasuje on do każdego (nawet małego) gabinetu.
Bardzo dobre parametry: moc w zakresie od 10 do 50 J/cm²- regulowane niezależnie sprawiają że przygotowanie maszyny do pracy nie jest problematyczne a samo wykonanie zabiegów jest bardzo skuteczne i bezpieczne.
Regulacja chłodzenia głowic od 0 do - 4°C a także sekwencja od 1 do 6 sprawiają że dyskomfort zabiegów sprowadzany jest do minimum.
Bogaty zestaw filtrów pozwala na dobranie parametrów indywidualnie w zależności od problemu, jego nasilenia oraz fototypu skóry.
Zaletą wykonywania zabiegów jest również odpowiedni rozmiar plamki.
Najczęściej wykonuje się zabiegi na twarzy, więc trudno dostępne okolice, np. wąsik, okolica oczu nie będą stanowić problemu.
Urządzenie wykorzystuje najwyższej jakości podzespoły oraz emituje wysoką energię co bezpośrednio przekłada się na efektywność zabiegu oraz maksymalną żywotność lamp.
Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie marketingowe.
PAKIET OBEJMUJE:
  • IPL+RF SHARK LIGHT PLUS™ wraz z pełnym wyposażeniem
  • profesjonalne szkolenie personelu w Państwa Gabinecie
  • wsparcie marketingowe
  • skrzynia transportowa na laser i osobna na ramię