Firma Lasering od 22 lat zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości laserów medycznych na całym świecie, wykorzystywanych w różnych dziedzinach np.: dermatologia, proktologia, ginekologia, okulistyka, chirurgia, medycyna estetyczna itd.
Laser diodowy VELURE S800 jest stworzony z myślą o najbardziej wymagających pacjentach.
Głównymi aspektami zabiegowymi są:
  • fotoepilacja oraz,
  • zamykanie patologicznych zmian naczyniowych umiejscowionych na kończynach dolnych.

Fotoepilacja czyli trwała redukcja owłosienia jest aktualnie jednym z najbardziej pożądanych zabiegów wykonywanych w gabinetach. W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety ale również mężczyźni korzystają z tego typu usług – główną przyczyną nie są względy higieniczne ale głównie estetyczne. Za pomocą lasera diodowego o długości fali 808nm oraz regulowanej długości impulsu możemy intensywnie działać na melaninę włosa odcinając go jednocześnie od układu krwionośnego co sprawia, że zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny a efekt długotrwały.
Laser diodowy S800 pozwala na wykonywanie zabiegów zamykania naczyń (większych niż 3 mm) w obrębie kończyn dolnych. Jest zatem doskonałą metodą uzupełniającą zabiegi skleroterapii u pacjentów posiadających żylaki i duże rozległe zmiany naczyniowe.
Technologie zastosowane w naszym urządzeniu oraz bardzo wysoka moc (do 600 J/Cm²) pozwalają na wykonanie szybko i bezpiecznie wyżej wymienionych zabiegów.
Laser diodowy wykorzystuje system ELP (Ekstra Long Puls), który pozwala na pracę przy długotrwałej pulsacji a także zwiększa skuteczność zabiegów.
Dodatkowa możliwość wybrania pojedynczego lub powtarzającego się impulsu stwarza operatorowi warunki do indywidualnego regulowania przebiegu i czasu trwania zabiegu.
W urządzeniu VELURE S800 można również dobierać średnicę promienia laserowego (3 końcówki) do wielkości opracowanego aspektu:
  • 2.5 mm - zamykanie naczyń moc od 20 do 600 J/Cm²
  • 8.0 mm - fotoepilacja mniejszych powierzchni zabiegowych moc od 10 do 180 J/Cm²
  • 12.0 mm - fotoepilacja dużych powierzchni zabiegowych moc od 10 do 80 J/Cm²

Zapewniamy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie marketingowe.

PAKIET OBEJMUJE:
  • laser Velure S800 wraz z pełnym wyposażeniem
  • profesjonalne szkolenie personelu w Państwa Gabinecie
  • wsparcie marketingowe
  • skrzynia transportowa na laser

Dane techniczne:
DŁUGOŚĆ FALI 808nm
GĘSTOŚĆ ENERGII od 10 do 600 J/Cm²
MOC > 100 W
CZĘSTOTLIWOŚĆ 1-5 Hz
TRYB OPERACYJNY Pojedynczy lub powtarzający się
CZAS TRWANIA IMPULSU ELP od 10 do 1000 ms
ŚREDNICA PROMIENIA LASEROWEGO 2.5 mm, 8.0 mm, 12.0 mm