Przełomowa nieinwazyjna metoda walki z cellulitem, wiotkością skóry oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Twoi klienci czekają na takie efekty od lat!!!

LipoRadioLogie Vinci Excellence  to najnowszy system  przeznaczony do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz zabiegów silnie liftingujących i zagęszczających skórę.

LipoRadioLogie™ Vinci  Excellence to innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych.

LipoRadioLogie Vinci to zabieg całoroczny, który możemy zaproponować klientkom i klientom borykającym się zarówno z brakiem napięcia (twarz - szyja -dekolt), cellulitem oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, a także kobietom po ciąży lub osobom po szybkiej utracie wagi z wiotką skórą (brzuch, okolica kolan, ramiona).

LipoRadioLogie™ Vinci Excellence posiada w swoim wyposażeniu aż różnych głowic zabiegowych, dzięki czemu możemy idealnie opracować wszystkie partie ciała a także twarz, szyję i dekolt:

 • 1 x głowica do twarzy, szyi, dekoltu oraz okolicy oczu przeznaczona jest do zabiegów liftingujących, zagęszczających tkankę łączną oraz poprawiających owal twarzy,
 • 2 x głowice do zabiegów modelujących, antycellulitowych, poprawiających napięcie skóry łączące w sobie synergiczne działanie fali radiowej, światła LED, wibracji , mechanicznego masażu ruchomymi rolkami oraz podciśnienia,
 • 1x głowica do kriolipolizy z vacuum,
 • 1x głowica kawitacji ultradźwiękowej,
 • 1x głowica Therma RF z dwiema końcówkami do twarzy oraz ciała: impulsowa fala radiowa o wysokiej częstotliwości do zabiegów liftingujących i zagęszczających skórę.

LipoRadioLogie zapewnia naszym klientom przede wszystkim bezpieczeństwo, bezbolesność i wysoką skuteczność - spełnia marzenia o jędrnej skórze i szczupłej sylwetce.

System LipoRadioLogie™ Vinci Exellence łączy w sobie kilka różnych technologii, które pozwalają na uzyskanie szybszych efektów zabiegowych w krótszym czasie.

Zabieg  LipoRadioLogie® Vinci Excellence polega na zassaniu fałdu skórnego (vacuum) i jednoczesnym  mechanicznym masażu profilowanymi rolkami; w tym samym czasie zassana tkanka poddawana jest działaniu fali radiowej (zagęszczenie tkanki łącznej) oraz naświetlana jest poprzez światło LED (690 nm); dodatkowo wibracja powoduje zmniejszenie napięcia mięśniowego i relaksacje tkanki.

Zabieg jest bardzo przyjemny dla klienta, podczas którego może się odprężyć i zrelaksować.

Połączenie kilku technologii w głowicach powoduje lepsze dotlenienie, odżywienie oraz ukrwienie skóry.

Głównymi efektami po zabiegowymi LipoRadioLogie® Vinci obserwowanymi przez klientów są: zwiększenie elastyczności, poprawa jakości oraz gęstości skóry, ujędrnienie oraz poprawa owalu twarzy. Duża części klientów zauważa również spłycenie zmarszczek.


Oddziaływanie technologii LipoRadioLogie® Vinci podczas zabiegu:

 • działanie pobudzające naczynia krwionośne oraz zwiększające ich napięcie,
 • polepszenie wchłaniania substancji odżywczych w tkankach z LipoRadioLogie®Oil,
 • przyspieszenie wydalania produktów przemiany materii,
 • udział w przyroście tkanki mięśniowej oraz jej elastyczności,
 • delikatna wibracja wpływa uspokajająco na mięśnie, redukując napięcie mięśniowe,
 • intensywna wibracja pobudza układ nerwowy oraz zwiększa napięcie mięśniowe,
 • przyspieszenie metabolizmu komórkowego oraz przemiany materii,
 • poprawa jędrności oraz elastyczności skóry,
 • pobudzenie krążenia krwi,
 • poprawa dotlenienia oraz odżywienia komórek i tkanek,
 • lifting,
 • redukcja tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obrzęków.

 

Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej  jesteśmy w stanie opracowywać  głębsze struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową.

Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu.

LipoRadioLogie Vinci Excellence posiada w swoim wyposażeniu dodatkowo głowicę do kriolipolizy, głowicę frakcyjnego RF oraz kawitację ultradźwiękową.

Eliptyczny kształt głowicy do kriolipolizy  sprawia, że dopasowuje się do wszystkich obszarów pracy a specjalnie skonstruowana membrana anty -odmrożeniowa dodatkowo podnosi  bezpieczeństwo zabiegu.

Kriolipoliza polega na miejscowym niszczeniu tkanki tłuszczowej poprzez zastosowanie niskiej temperatury. Po przyłożeniu głowicy do skóry, w centralnej jej części zasysany jest fałd skóry wraz z tkanką tłuszczową. Biegunowo ułożone elektrody intensywnie schładzają tkankę. Schłodzenie tkanki powoduje efektywne jej niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy - kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu, w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje. Jest to rewelacyjny i bezinwazyjny zabieg, przynoszący wyraźne efekty.

Cykliczne zasysanie fałdu skórnego to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.

Głowica Therma RF z funkcją fractional RF dedykowana jest do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę, a także poprawiających jej elastyczność.

Specjalne dwie wymienne końcówki  zakończone są mikro elektrodami, które umożliwiają głęboką penetrację skóry. Fala radiowa przenikająca przez końcówkę równomiernie wnika w głąb skóry.

W zależności od wyboru zagęszczenia elektrod regulujemy głębokość przenikania fali radiowej - od naskórka po skórę właściwą. 

Tak skonstruowana głowica umożliwia tzw. bezinwazyjne frakcjonowanie RF, które zmusza skórę do głębokiej odnowy. Uaktywnia jej wszystkie procesy naprawcze, tym samym przyczyniając się do przebudowy kolagenu, a także stymulacji fibroblastów do produkcji najważniejszych włókien podporowych skóry.

Głowica do kawitacji ultradźwiękowej wykorzystuje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 40 KHz . Płynna regulacja mocy od 20 do 100W pozwala na dobranie najbardziej skutecznej i bezpiecznej dawki dla klienta. Zabieg ten przeznaczony jest do skutecznej i nieinwazyjnej walki z cellulitem oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Piękna sylwetka  jest marzeniem każdego z nas. Grupa LestheZone® dba by czas spędzony w Gabinecie podczas zabiegów LipoRadioLogie™ Vinci Excellence był wyjątkowy i niezapomniany, dlatego też prezentujemy kosmetyk- LipoRadioLogie™ Oil dedykowany do zabiegów modelujących oraz antycellulitowych na ciało.

LipoRadioLogie™ Oil to kompozycja składników aktywnych, które wpływają pozytywnie na koloryt i nawilżenie, a także elastyczność i jędrność skóry.    
Olejek zawiera w swoim składzie między innymi olej z pestek brzoskwiń, olej z awokado, olejek pomarańczowy oraz witaminę E.

 

Dane techniczne:
MOC FALI RADIOWEJ do 100 W
WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE Fala radiowa + podciśnienie + LED + wibracja + mechaniczny masaż rolkami, kriolipoliza, Therma RF, kawitacja ultradźwiękowa
RODZAJ FALI Ciągła, pulsacyjna
CZĘSTOTLIWOŚĆ FALI RADIOWEJ 1MHz
PODCIŚNIENIE 25 CUB. m/h
KAWITACJA ULTRADŹWIEKOWA 40KHz, 20-100W ( 5 poziomów)
LED 690 nm
GŁOWICE

1x KRIOLIPOLIZA + VACUUM (140 X 50 mm)
1x VACUUM + RF   (34,5 x 48 mm)
1x VACUUM + RF  (18x 25 mm)
1x VACUUM + RF ( 56x80,5 mm)
1x Therma Rf + 2 końcówki
1x kawitacja ultradźwiękowa

KRIOLIPOLIZA Ciągłe chłodzenie kontaktowe ( 00 C do – 100C)
WYŚWIETLACZ 10.4 calowy kolorwy wyświetlacz LCD;
ekran dotykowy 3,5";
rękojeść - ekran dotykowy LCD true color
WYMAGANIA ELEKTRYCZNE 100-240V AC, MAKS. 20A, 50/60Hz
WAGA NETTO/WAGA BRUTTO 67 kg/103 kg
WYMIARY(WXDXH) 375 mm x 505mm x 1720mm