Najnowsza, skuteczna i bezpieczna bezinwazyjna metoda niwelowania tkanki tłuszczowej.
Grupa LestheZone® ma zaszczyt przedstawić Państwu innowacyjne urządzenie do skutecznej likwidacji nadmiaru tkanki tłuszczowej łączące działanie ciepła, kontrolowanego schładzania tkanki oraz wibracji! Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie skutecznego modelowania sylwetki zaowocowało wprowadzeniem na rynek nowoczesnego urządzenia do kriolipolizy - QUAD FREEZE™ VIBRO.
Kriolipoliza QUAD FREEZE™ VIBRO to zabieg bezinwazyjny, bezpieczny, bezbolesny a przede wszystkim bardzo efektywny.
Urządzenie jako jedyne na rynku posiada funkcję VIBRO oraz połączenie kilku najnowszych technologii.
Zalety QUAD FREEZE™ VIBRO:
  • cztery głowice zabiegowe o różnej wielkości, które mogą pracować równocześnie,
  • głowica podbródkowa,
  • funkcja PHIZJO czyli przygotowanie tkanki przez jej wcześniejsze podgrzanie,
  • kontrolowane schładzanie tkanki dzięki równomiernemu rozchodzeniu się zimna w głowicy,
  • funkcja VIBRO czyli wspomaganie metabolizmu komórkowego oraz dodatkowe bezpieczeństwo podczas zabiegu.

 

QUAD FREEZE™ VIBRO wykorzystuje głowice w których zimno rozchodzi się równomiernie a dzięki zastosowaniu wibracji zabieg przynosi jeszcze lepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Schłodzenie tkanki tłuszczowej powoduje efektywne jej niszczenie. Ochłodzone adipocyty przechodzą proces apoptozy – kontrolowanej śmierci i stopniowo są eliminowane z organizmu w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej znacznie maleje.
Jest to rewelacyjny i bezinwazyjny zabieg, przynoszący wyraźne efekty. Kriolipoliza wspomaga leczenie otyłości i nadwagi. Eliminuje nadmiar lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej. W niektórych przypadkach stosowana jest w leczeniu ginekomastii u mężczyzn.
Urządzenie pozwala na cykliczne zasysanie fałdu skórnego dzięki możliwości ustawienia zarówno stałego zassania jak i pulsacyjnego; funkcja VIBRO (5 poziomów wibracji) to również doskonała forma masażu drenującego i pobudzającego układ krążenia. Dzięki czemu z komórek szybciej usuwane są szkodliwe produkty przemiany materii, a po zabiegu stają się one lepiej dotlenione i odżywione.
Grupa LestheZone jest właścicielem technologii zgłoszonej do urzędu patentowego. Jesteśmy wyłącznym właścicielem technologii zawartej w urządzeniu.
Jako jedno z niewielu urządzeń na rynku QUAD FREEZE™ VIBRO posiada głowicę podbródkową. Jest to najlepszy sposób na pozbycie się tak uciążliwego problemu jakim jest podwójny podbródek, u szerokiego grona pacjentów.
Urządzenie QUAD FREEZE™ VIBRO posiada doskonałą funkcję PHIZJO (regulacja od 30° C do 45° C) przygotowującą skórę do przyjęcia niskiej temperatury a funkcja VIBRO oraz specjalnie zbudowana głowica antyodmrożeniowa zapewniają bezpieczeństwo zabiegu oraz najwyższą skuteczność.
Cztery głowice zabiegowe o różnej wielkości, umożliwiają bardzo precyzyjne działanie na poszczególnych obszarach zabiegowych – zarówno małych jak i większych.
Wysokiej jakości transparentny silikon pozwala na dodatkową kontrolę podczas zabiegu a japońskie chłodzące płytki gwarantują równomierne rozchodzenie się zimna i bezpieczeństwo.

Urządzenie posiada opcjonalnie 3 wielkości głowic:
PARAMETRY TECHNICZNE
FUNKCJA PHIZJO 30° C– 45° C
TEMPERATURA SCHŁODZENIA od 5° C do -10° C
CIŚNIENIE 400 Kpa
SYSTEM CHŁODZENIA Powietrze + Woda + Półprzewodnik
ZASILANIE AC 220V 50Hz/AC110V 60Hz
MOC 2000W
ILOŚĆ GŁOWIC 4+ Podbródkowa
Opcje:
Duża: 22,3x8,2 cm
Średnia: 19,3x8,2 cm
Mała: 17,3x6,7 cm
TEMPERATURA UŻYTKOWANIA +15° C - +30° C
TEMPERATURA PRZECHOWYWANIA - 20° C - +55° C
WILGOTNOŚĆ POWIETRZA ≤80%