Grupa LestheZone® ma zaszczyt zaprezentować Państwu naszą nowość: rewelacyjne urządzenie jakim jest TOP SECRET - Mikroigłowy RF z podciśnieniem !!!

Top Secret z podciśnieniem to najnowsze urządzenie, którym możemy wykonać zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek, blizn (w tym blizn potrądzikowych), rozstępów oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Rewelacyjne efekty zabiegowe osiągamy również u osób z rozszerzonymi porami i z problemem łojotokowym, a także z nadmierną potliwością.
Urządzenie posiada głowicę do zabiegów inwazyjnych z igłami o zagęszczeniu:
10pin/25pin/64pin. Trzy różne rodzaje kartridży pozwalają na możliwość indywidualnego dobrania intensywności zabiegu do miejsca oraz potrzeb skóry.
Podczas zabiegu głowica delikatnie zasysa skórę a następnie bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są w tkankę na wybraną głębokość: od 0,5 do 3mm.
Tu dochodzi do emisji fali radiowej, która nagrzewa krótko lecz bardzo silnie tkankę na końcu igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń.
Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu. Wprowadzenie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ujędrnienia skóry.
Igły są jednorazowe, z kontrolą głębokości: 0,25 ~ 3,5 mm.
Urządzenie Top Secret posiada funkcję zasysania skóry wewnątrz kartridża, dzięki czemu jesteśmy w stanie w sposób precyzyjny wykonać zabieg nawet w przypadku problematycznych miejsc. Igły opracowują miejsce zabiegowe równomiernie, uwalniając moc fali radiowej zawsze na tą samą głębokość.
Wszystkie parametry ustawiane są automatycznie po wyborze odpowiednich zaleceń, ale również mogą być ustawione indywidualnie dla klienta.
Korzyści zabiegowe TOP SECRET z podciśnieniem.
  • Głęboka frakcyjna odnowa skóry
  • Silny efekt termiczny w skórze właściwej
  • Brak termicznego uszkodzenia naskórka
  • Doskonały efekt remodelowania kolagenu
  • Precyzyjna kontrola głębokości działania
  • Płynna regulacja poziomu energii RF
  • Minimalna bolesność zabiegu
  • Krótki czas impulsu RF - brak rekonwalescencji
  • Intuicyjne menu i prosty system wymiany końcówki

PARAMETRY TECHNICZNE
SYSTEM STEROWANIA Mikrokomputer
ROZMIAR EKRANU 8,4 cala
MOC RF 10 - 200W
RF FRAKCYJNY 2 MHZ, Bipolar
RODZAJE JEDNORAZOWYCH KARTRIDŻY 10, 25, 64 Igieł
DŁUGOŚĆ IGIEŁ 0,25 - 3,5 mm
MOC URZĄDZENIA 110V/220V, 50Hz/60Hz